Rüyada İnsan Dışkısı Görmek ne anlama geliyor, yorumu ne? Rüyada İnsan Dışkısı Görmek ne demek, neye işaret?

Duyulduğu zaman dahi insanı rahatsız eden durumlardan biri insan dışkısıdır. Tabii ister istemez insanlar bazı dönemler rüyalarında dışkı görebilmektedir. İslam alimleri tarafından her soru neredeyse yanıtlanmıştır. Rüyada İnsan Dışkısı (pisliği) Görmek ile ilgili merak edilen Rüyada İnsan Dışkısı Görmek ne anlama geliyor, yorumu ne? Rüyada İnsan Dışkısı Görmek ne demek, neye işaret? Soruların yanıtı haberimizde.

featured
Rüyada İnsan Dışkısı Görmek ne anlama geliyor, yorumu ne
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rüya yorumcuları uzun ya da kısa, iyi ya da kötü pek çok rüyanın gerçek hayatımız hakkında bir mesaj taşıyabileceğini iddia ediyor. Biyolojik olarak rüyaların gizemi hala çözülememiş olsa da sosyal tarihte rüyaların ve rüya yorumlarının kapladığı alan oldukça büyük. Peki, Rüyada İnsan Dışkısı Görmek ne anlama geliyor, yorumu ne? Rüyada İnsan Dışkısı Görmek ne demek, neye işaret? İşte detaylar.

Rüyada İnsan Dışkısı Görmek ne anlama geliyor, yorumu ne?

Rüyada insan dışkısı görmek ne yazık ki kötü yorumlanmaktadır. Kimi rüya tabircilerine göre rüyada insan dışkısı görmek harama el uzatacağına, günah işleyeceği anlamına gelmektedir. Rüyada dışkısını gören bir kişi harama el uzatacak ve emek vermediği hak etmediği şekilde kazanca el uzatacağına yorumlanır. Rüyasında dışkısını gören rüya sahibinin çevresinde bulunan insanlara da çok dikkat etmesi gerekir. Çünkü sahtekâr ve yalancı insanlar ile iş birliği yapacağına da işaret etmektedir. Kötü yola sürükleneceği anlamına gelir.

Rüyada İnsan Dışkısı Görmek ne demek, neye işaret

Rüyada İnsan Dışkısı Görmek ne demek, neye işaret?

Rüyada dışkı yediğini gören bir kimse de dışkı görmenin aksine çok daha iyi anlamlara gelmektedir. Rüyayı gören kişinin bereketli ve bol kazançlı bir döneme gireceğine işaret etmektedir. Rüya sahibinin hayal bile edemeyeceği kadar çok fazla kazanç elde edeceğine huzur ve refaha kavuşacağına işaret etmektedir. Tabi ki bazı yorumculara göre rüyada dışkı yemekte kötü rüyalar arasında algılanmaktadır. Rüyada insan dışkısı yiyen bir kişinin hayırsız yollara gireceğine, hayırsız bir işe tamam diyeceğine, aç gözlümün ve hırsa yenik düşüp insanlara zarar vereceği anlamına gelmektedir.

Rüyada dışkı temizlemek ise rüyayı görme kişinin ailesindeki fenalıklar anlamına gelmektedir. Rüyada dışkı temizlediğini gören bir kimsenin yakın bir zamanda ailesi ile arasının bozulacağına ve ev içinde ciddi tartışmalar olacağı anlamına gelir. Bunun yüzüne de rüya sahibinin ve ailesinin aşırı üzüleceği anlamına gelir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Rüyada İnsan Dışkısı Görmek ne anlama geliyor, yorumu ne? Rüyada İnsan Dışkısı Görmek ne demek, neye işaret?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap