Yerli-otomobil-Togg,-Türkiye-Büyük-Millet-Meclisi'nde!

Yerli otomobil Togg, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde!

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, TBMM'ye Türkiye'nin yerli gururu Togg ile geldi. Bakan Varank, "Mart ayında araç satışlarına başlanacak." açıklamasında bulundu.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde devam eden bütçe görüşmelerine Türkiye’nin yerli otomobili TOGG ile geldi. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, TBMM’deki bütçe görüşmelerine TOGG’un test araçlarından biri ile geldi.

Görüşmelere katılmadan önce dışarıda kendisini bekleyen basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Bakan Varank, “60 yıl önce devrim projesi meclisin önünde son bulmuştu. bugün biz de Türkiye’nin otomobilini meclise getirdik. Gün boyunca burada olacak, değerli vekillerimiz gelip görebilecekler” dedi.

“BU VİZYONU SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ ORTAYA KOYDU”

Bakan Varank, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu bir vizyon projesi, böyle bir vizyonu ortaya koyabilecek siyasi proje çok önemli. Baba yiğitlerin, mühendislerin elbette emeği var, ama böyle bir vizyonu ortaya koymak baba yiğitlik gerektiriyor, sayın cumhurbaşkanımız sonuna kadar destekledi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Yerli otomobil Togg, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap