Alo 183 hattı neyin numarası, hangi kurum? 183 numarası ne için kullanılır?

Alo 183 hattı neyin numarası, hangi kurum? 183 numarası ne için kullanılır? Soruları vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Çağrı Merkezlerinden Alo 183 Sosyal Destek Hattı aracılığı ile aile, kadın, çocuk, engelli, yaşlı, şehit yakınları ile gaziler ve gazi yakınlarına yönelik hizmetlere ilişkin çağrılar değerlendirilerek rehberlik ve danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alo 183 hattı neyin numarası, hangi kurum? Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Çağrı Merkezlerinden Alo 183 Sosyal Destek Hattı aracılığı ile aile, kadın, çocuk, engelli, yaşlı, şehit yakınları ile gaziler ve gazi yakınlarına yönelik hizmetlere ilişkin çağrılar değerlendirilerek rehberlik ve danışmanlık hizmeti sunulmaktadır. Peki, 183 numarası ne için kullanılır? İşte hat ile ilgili merak edilenler.

ALO 183 HATTI NEYİN NUMARASI, HANGİ KURUM?

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Çağrı Merkezlerinden Alo 183 Sosyal Destek Hattı aracılığı ile aile, kadın, çocuk, engelli, yaşlı, şehit yakınları ile gaziler ve gazi yakınlarına yönelik hizmetlere ilişkin çağrılar değerlendirilerek rehberlik ve danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.

183 NUMARASI NE İÇİN KULLANILIR?

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Alo 183 numaralı hat ile Sosyal Destek Başvurusu ve Takibi ile ilgili bilgileri alabilirsiniz.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Çağrı Merkezlerinden Alo 183 Sosyal Destek Hattı aracılığı ile aile, kadın, çocuk, engelli, yaşlı, şehit yakınları ile gaziler ve gazi yakınlarına yönelik hizmetlere ilişkin çağrılar değerlendirilerek rehberlik ve danışmanlık hizmeti sunulmaktadır. 7 gün 24 saat çalışma esasına göre hizmet vermektedir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Alo 183 hattı neyin numarası, hangi kurum? 183 numarası ne için kullanılır?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap