Elnare Kızmaz nerede, bulundu mu? Müge Anlı Elnare Kızmaz yaşıyor mu?

Elnare Kızmaz nerede, bulundu mu? Türkiye'nin gündemine damgasını vuran olaylara imzasını atan Müge Anlı ve ekibi, mide bulandıran bir olayı ele almaya başladı. 8 Aralık günü canlı yayına katılan Aynur Hanım, günlerdir kayıp olan ve zihinsel engelli olan ablası Elnare Kızmaz'ı aramaya geldiğini söyledi. Peki, Elnare Kızmaz nerede, bulundu mu? Müge Anlı Elnare Kızmaz yaşıyor mu? İşte Türkiye’nin gündeminde yer alan Elnare Kızmaz ile ilgili detaylar.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Günlerdir kayıp olan ablası için Müge Anlı’ya katılan Aynure Hanım, ablası Elnare Kızmaz’ın eşinden şüphelendiğini iddia etti. Canlı yayında ise Müge Anlı Elnare Kızmaz’a köydeki erkekler tarafından tecavüz edildiğini açıkladı. Peki, Elnare Kızmaz nerede, bulundu mu? Müge Anlı Elnare Kızmaz yaşıyor mu? İşte merak edilenler.

ELNARE KIZMAZ NEREDE, BULUNDU MU?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında dün işlenen konu herkesin midesini bulandırdı. Zihinsel engelli Elnare Kızmaz tam 17 gündür kayıp. Kardeşi Aynure Hanım, ablasının bulunması için başvurup eniştesi Ahmet Kızmaz’dan şüphelendiğini söyledi.

Canlı yayına bağlanan ismini vermek istemeyen izleyicinin anlattıkları kan dondurdu. Ahmet Kızmaz’ın zihinsel engelli eşini dövdüğünü söyledi. Bununla da kalmadı, Ahmet Kızmaz’ın gece eve erkekler aldığını söyledi. Zihinsel engelli Elnare Kızmaz’ın tecavüze uğradığı iddia edildi.

İddiaların odağındaki Ahmet Kızmaz ise söylenenleri reddetti. Karısının insanlardan para ya da yiyecek alması için dilendirdiği de iddia edildi.

Elnare Kızmaz’ın ya kaçırıldığı ya da öldürüldüğü düşünülüyor. Baş şüpheli ise karısını sürekli dövdüğü iddia edilen Ahmet Kızmaz.

Elnare Kızmaz’ın kardeşi Aynure Hanım ise anlattıklarıyla herkesi bir kez daha şoke etti. Köy yerinde bir düğünde ablasının düşürüldüğünü ve engelli kadının korkudan altına yaptığını ifade etti. Duyduklarıyla kahrolan Müge Anlı, Elnare Kızmaz’ı bulmak için kolları sıvadı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Elnare Kızmaz nerede, bulundu mu? Müge Anlı Elnare Kızmaz yaşıyor mu?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap