Astor Enerji borsada işlem tarihi ne zaman? Astor ne iş yapar, lot fiyatı ne kadar, kaç TL?

Borsa yatırımı takip eden vatandaşlar Astor Enerji talep toplama ve işlem görme tarihleriyle ile ilgili detayları merak ediyor. Sermaye Piyasası Kurulu’nun (SPK) 22 Aralık tarih ve 2022/72 sayılı bülteninde, Astor Enerji, Söke Un ve SDT Uzay ve Savunma Teknolojileri’nin halka arz onayı yer aldı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sermaye Piyasası Kurulu tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada ASTOR Enerji AŞ‘nin halka arzına onay geldiğine yer verildi. Halka arz onayından sonra yatırımcılar, şirketin detaylarını araştırmaya başladı. Peki, Astor Enerji borsada işlem tarihi ne zaman? Astor ne iş yapar, lot fiyatı ne kadar, kaç TL? işte arama motorlarında merak konusu olan detaylar.

ASTOR ENERJİ BORSADA İŞLEM TARİHİ NE ZAMAN?

Hissenin talep toplama tarihleri henüz belli değil. Tarihlerin önümüzdeki hafta belli olması bekleniyor. Talep toplama tarihleri ve borsada işlem görme ile ilgili tarihler açıklandığında kalinti.com’da yer alacaktır.

ASTOR NE İŞ YAPAR, LOT FİYATI NE KADAR, KAÇ TL?

Astor Enerji 40 yıla yakın bilgi birikimi ile transformatör imalat ve satışı yaparak elektromekanik imalat sanayinde sektöre yön veren, yenilikçi ve dünya çapında ülkemizi başarı ile temsil eden bir firmadır. Elde ettiğimiz tecrübe, üretim ve kalite anlayışımızı Orta Gerilim Anahtarlama Ürünleri ve Kompakt Trafo Merkezleri üretimine aktararak sektöre katkı sağlamayı hedefleyen firmamız, Ar-Ge çalışmaları sonucu gerekli sertifikasyonları tamamlayarak Orta Gerilim Anahtarlama Ürünleri ve Kompakt Trafo Merkezleri üretim ve satışına başlamıştır.

Ankara’da üretim faaliyetlerine devam eden Astor Enerji 140.000 m2’lik arsa üzerine kurulu, 105.000 m2’lik kapalı alanda tek çatı altında Avrupa’nın öncü transformatör üretim tesislerinden birine sahiptir.

Astor Enerji, Yağlı Tip Dağıtım Transformatörleri, Dökme Reçineli Kuru Tip Transformatörleri, Güç Transformatörleri, Orta Gerilim Anahtarlama Ürünleri, Kompakt Trafo Merkezleri, RMU, Metal Clad üretimi ile 90’dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Temel amacımız, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yüksek kalitede ürünleri müşterilerimize sunmak, üretim kapasitemizi arttırmak ve satış sonrası hizmet kalitemizle müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarabilmektir.

Gerekli tüm kalite sertifikalarına sahip olan Astor Enerji kaliteye önem veren, gelişime açık uzman teknik ve idari kadromuz, Ar-Ge merkezli büyüme hedefi çerçevesinde çalışmalarına tüm gücü ile devam etmektedir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Astor Enerji borsada işlem tarihi ne zaman? Astor ne iş yapar, lot fiyatı ne kadar, kaç TL?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap